Header

Ndodh puthja e parë në Big Brother VIP Kosova

Mbrëmjen e djeshme ka ndodhur puthja e parë mes dy banorëve të “Big Brother VIP Kosova 2”, pikërisht mes Kaderit dhe Lumbardhit, të cilët tashmë prej javësh kishin shprehur pëlqim për njëri-tjetrin.

Teksa në shtëpinë e famshme po zhvilloj një party dhe të gjithë banorët po kërcenin në oborr, ishte Lumi ai i cili më në fund iu afrua duke i rrëmbyer një puthje bukuroshes nga Prizreni.

Banorët janë habitur por edhe janë gëzuar shumë të cilët e shoqëruan me brohorima këtë moment.

You may also like ...