Muaji i mjaltit të Gwyneth Paltrow i ka lënë të gjithë pa fjalë

Është një familje moderne ajo e Gwyneth Paltrow. Aktorja u martua në shtator me producentin Brad Falchuk dhe gjatë pushimeve të krishtlindjes bënë dhe muajin e mjaltin në Maldive. Por, dy pëllumbat e dashuruar nuk ishin vetëm. Me ta ishte edhe ish-bashkëshorti i Paltrow, Chris Martin!

“Sapo ishim në muaj mjalti, pak ndryshe nga të tjerat, pasi ishim të gjithë si familje e madhe”, -tha aktorja gjatë një interviste për “Live with Kelly and Ryan”. “Me ne ishin edhe fëmijët, ish-bashkëshorti dhe miqtë tanë të ngushtë. Një muaj mjalti modern”.

Sipas medies, e pranishme ishte edhe Dakota Johnson, e dashura e liderit të “Coldplay”.