Header

“Mosmirënjohja…”, kënga e re e Bes Kallakut thumb për Xhensilën?

Buja e ndarjes se Bes Kallakut me Xhensila Myrtezajn, vazhdon.

Teksa në media aludohen teori të ndryshme për ndarjen e tyre, dyshja aludohet se ka nisur me dedikimet dhe kunjat në projektet e tyre muzikore.

Se fundmi, Besi ka publikuar projektin e tij më të ri në bashkëpunim me këngëtaren shkodrane Eli Malaj.

Përmes një postimi në instagram ai thekson se ky teksti është tekst shpirti gjë që të nënkupton se mund te jete nje dedikim për këngëtaren , Xhensila Myrtezaj me të cilën ka dhe 2 fëmijë Ajkën dhe Amenin.

“Nga mosmirenjohja, une ta ktheva shpinen, a do mbash mekatin-a do bash viktimen…” thuhet mes te tjerash në tekstin e këngës.

 

You may also like ...