Header

Momenti i sikletshëm, Tayna rrëzohet në skenë

Tayna së fundmi ka mbajtur një koncertin në Gjermani. Këngëtarja e njohur ka bërë një performancë të shkëlqyer në skenë por gjatë interpretimit të një prej këngëve të saj ka pasur një moment të sikletshëm.

Në videon e mëposhtme është momenti kur reperja nga Prizreni humb ekuilibrin dhe aksidentalisht u rrëzohet në mes të skenës.

Momenti është xhiruar nga fansat dhe hedhur në internet, teksa vet 23-vjeçarja duket ta ketë marrë me sportivitet këtë moment të sikletshëm.

You may also like ...