Modelja tregon gjoksin në Cannes

Modelja braziliane, Fernanda Liz dukej mahnitëse në tapetin e kuq të Festivalit të Kanës.
Por ndërsa pozonte para fotografëve i ndodhi një incident i vogël.Bukuroshja brune ekspozoi gjoksin pasi u përkul në tapetin e kuq.
Ajo mbante veshur një fustan të verdhë, bust të stilistit Ali Karoui, i cili realizoi edhe veshjen e Georgina Rodríguez në Festivalin e Kanës.
Liz dukej shumë elegante me flokët e kapur thjesht dhe me një gjerdan diamanti në qafë.