Modelja nxjerr virgjërinë në shitje: Dua t’i blej shtëpi nënës

Një modele ka pushtuar rrjetet sociale pas njoftimit se do te shiste virgjerine e saj. Mahbuba Mammadzada është një prej modeleve më të suksesshme të Azerbajxhanit, por thotë se i duhen paratë për t’i blerë një shtëpi nënës së saj dhe për t’i financuar studimet jashtë vendit. Ajo planifikon ta nxjerrë në ankand virgjërinë e saj, nëpërmjet agjencisë Cinderella Escorts, ku femrat e reja ofrojnë seks për klientë të pasur, shpesh të moshuar. “Nëna ime ka bërë gjithçka për mua, tani është radha ime. Unë dua që ajo të jetë krenare me mua“, deklaroi 23-vjeçarja.