Modelja brazilane seksi dhe tërheqëse në Malibu

Ndonëse ka modeluar për 20 vite me bikini, Alessandra Ambrosio duket përsëri perfekte.

36-vjeçarja braziliane është shfaqur mjaft tërheqëse dhe duket si një 10-vjeçare teksa bënte pushime në plazhin e Malibu.

Nëna e dy fëmijëve e ka filluar modelimin në moshën 12-vjeçare dhe më pas arriti një sukses të madh kur u bë pjesë e modeleve të Victoria Secret një dekadë më parë.