Miranda Kerr, e mrekullueshme për Wonderbra

Ajo është e zonja në profilin e saj të lartë në fushata dhe zotësinë në sfilata. Dhe Miranda Kerr e tregon këtë sërish për fushatën e saj Spring 2015 për Wonderbra. Ajo tregon trupin e saj të modeles në të brendshme të zezë dhe bezhë, teksa pozon para flash-it të aparatit.32-vjeçarja flirton me kamerën për fotot e saj të fundit me gjigantin e veshjeve intime, një firmë për të cilën ajo nisi të punojë vitin e kaluar.