Milioneri i famshëm dhe shtatë vajzat pozojnë me gjarprin gjigand

Është një nga më të ndjekurit në mediat sociale, shquhet për jetën luksoze mes femrave.Bëhet fjalë për Dan Bilzerian i cili gjithmonë poston foto provokuese mes femrave të zhveshura.
Rrallë herë atë e sheh me një femër të vetme në krah.
Së fundmi ka publikuar një pozë të çmendur me femrat të zhveshura teksa në duar mbajnë një gjarpër gjigand