Melissa Satta dhe Kevin Prince Boateng nisin procedurat e divorcit

Melissa Satta and Kevin Prince Boateng strolling in Milan with a son Maddox

Pictured: Melissa Satta and Kevin Prince Boateng Ref: SPL1200408 080116
Picture by: Antonella Foglia / Splash News

Splash News and Pictures
Los Angeles:310-821-2666
New York:212-619-2666
London:870-934-2666
photodesk@splashnews.com

Melissa Satta dhe Kevin Prince Boateng janë ndarë. Gazeta italiane ‘Oggi’ ka zbuluar detaje nga ndarja e futbollisit të njohur dhe modeles italiane.

Mes të tjerash gazeta shkruan se Melissa i është drejtuar avokatit të saj për të nisur procedurat e divorcit me futbollistin.

Kështu ndarja e tyre është konfirmuar. Çifti janë të martuar prej 7 vitesh dhe janë prindër të një djali, i quajtur Maddox.

Mësohet se Melissa dhe Boateng edhe pushimet e Krishtlidjeve i kaluan të ndarë.