Header

Meghan Trainor bëhet nënë për herë të dytë!

Meghan Trainor arrives at the American Music Awards on Sunday, Nov. 20, 2022, at the Microsoft Theater in Los Angeles. (Photo by Jordan Strauss/Invision/AP)

Meghan Trainor ka mirëpritur fëmijën e saj të dytë me bashkëshortin 31-vjeçar, Daryl Sabara. Këngëtarja është bekuar sërish me një djalë dhe në postimin që ka bërë në Instagram ka ndarë disa foto të të porsalindurit dhe ka zbuluar edhe emrin e tij.

“Më 1 korrik, 7-vjetori i takimit tonë të parë, ne mirëpritëm Barry Bruce Trainor në botë”, shkroi ajo, teksa më tej falënderoi mjekët, “Faleminderit të gjithë mjekëve dhe infermierëve të jashtëzakonshëm që u kujdesën kaq shumë për ne??”.

Këngëtarja e “The All About That Base” dhe Sabara tashmë kanë një djalë të quajtur Riley, i cili është rreth dy vjeç.

Ylli zbuloi shtatzëninë e saj në fund të janarit, në një deklaratë të dhënë për revistën “People”.  “Çfarë bekimi. Unë jam shumë mirënjohëse që mund të mbetem shtatzënë. Kjo është e mahnitshme. Këto janë ëndrrat e mia. Jam në gjysmë të rrugës, dua katër fëmijë”, tha ajo.

 

Meghan ka publikuar gjithashtu librin e saj të parë, “Dear Future Mama”, në të cilin foli për përvojat e saj të shtatzënisë së bashku me këshilla nga ekspertë të ndryshëm.

You may also like ...