Header

Meghan Markle fotografohet nga paparcët e dëshpëruar mes problemeve me pasurinë

Meghan Markle dukej e dëshpëruar në paraqitjen e saj të parë publike që kur Spotify i dha fund marrëveshjes së saj dhe Princit Harry prej 20 milionë dollarësh për podcastin e saj.

41 vjeçarja u fotografua teksa po ecte për në një takim në Santa Barbara, Kaliforni, teksa dukej se ishte e angazhuar në një bisedë intensive. Në një moment, Markle nxori kufjet e saj teksa gjithashtu i vështronte shpesh telefonin e saj.

Dukesha e Sussex-it doli pa makijazh për daljen dhe zgjodhi një bluzë të baedhë me vija të zeza me mëngë të gjata dhe xhinse të errëta.

Marrëveshja e Spotify me Sussexes u nënshkrua në vitin 2020, por ofroi vetëm 13 orë program në dy vjet e gjysmë – 12 episode të podcast-it “Archetypes” të Markle dhe një speciale për pushime. Atyre nuk do të paguhet asgjë afër shumës së plotë që mund të kishin fituar sipas marrëveshjes.

Burimet kundërshtuan qartë marrëveshjen e dështuar të Sussexes me marrëveshjen e ngjashme të Obamas, e cila përfundoi vitin e kaluar.

Duka dhe Dukesha nënshkruan marrëveshjen e tyre rreth 20 milionë dollarë në vitin 2020, megjithatë vetëm 12 episode të “Archetypes” u prodhuan që atëherë.

Një ditë pasi u njoftua se partneriteti ishte ndërprerë, kreu i strategjisë globale të sportit të Spotify, Bill Simmons, i kritikoi Harry-n dhe Markle-n si “dembelë”.

Markle dhe Harry bënë një deklaratë të përbashkët me Spotify javën e kaluar, duke njoftuar se podkasti i tyre “Archetypes” nuk ishte rinovuar për një sezon të dytë.

You may also like ...