Header

Meghan dhe Harry shfaqen surprizë në tapetin e kuq

Princ Harry dhe Meghan Markle janë shfaqur surprizë në premierën e filmit “Bob Marley: One love”, në Xhamajkë. Çifti u shfaq duke parakaluar në tapetin e kuq dorë për dore. Meghan kishte veshur një fustan të zi dhe Harry një kostum klasik.

Filmi tregon jetën dhe muzikën e një ikone që frymëzoi brezat përmes mesazhit të tij të dashurisë dhe unitetit.

Eventi shënon një kthim në Xhamajka për Princin Harry, 39 vjeç dhe Meghan, 42, të cilët kishin pa shkuar atje që në vitin 2017.

Prince Harry and Meghan Markle Dress to Impress for 'Bob Marley: One Love' Premiere Date Night

 

Meghan Markle & Prince Harry Attend Bob Marley Movie Premiere in Jamaica

 

Prince Harry and Meghan Markle make surprise appearance at Bob Marley: One  Love Movie premiere

You may also like ...