Meek Mill ende e vuan ndarjen nga Nicki Minaj

Nicki Minaj e konfirmoi ndarjen me reperin Meek Mill në janar të këtij viti.

E gjashtë muaj pas ndarjes Mill duket që ende është i mërzitur nga kjo ngjarje.

Ai ka thënë që gjithmonë e kishte dashur Nicki-n dhe lidhjen me të e quajti fitore.

” Ishte një fitore për mua. Natyrisht ndarja me dikë që e do është humbje. Pikë. Dëshironi t’ju gënjej? Është më e lehtë të thuash të vërtetën” ka thënë reperi.