Mediat e huaja zbulojnë dashurinë e Angela Martinit

Mesa duket, tashmë ka ardhur koha që Angela Martini të ketë njohur mashkullin e saj ideal dhe janë mediat e huaja që shkruajnë për bukuroshen. “Krishtlindjet nuk festohen vetëm”. Kështu e nis shkrimin e saj gazeta zviceriane “Blick”, për modelen shqiptare Angela Martini, e cila duket se ka gjetur dashurinë.Ajo ka postuar në rrjetet sociale një fotografi, ku shfaqet krah Butik Cejzit, një djali simpatik nga Shqipëria,shkruajne mediat “.Sipas së përditshmes zviceriane, modelja është përpjekur ta mbajë sa më larg historinë e saj të re të dashurisë, gjatë gjithë kësaj kohe.