Më në fund, Bes Kallaku publikon foton me prindërit e tij!

Humoristi shumë i dashur për publikun dhe mjaft i njohur Bes Kallaku ka bërë një postim shumë të veçantë ditën e sotme në rrjetin social Instagram. Ku ka publikuar një story me prindërit e tij pavarësisht se postimet e tij me personat e dashur nuk kanë munguar asnjë moment.
Besi gjithmonë ndan me fansat foto krah dy femrave më të rëndësishme të jetës, Ijen dhe Xhesilën. Ditën e sotme na ka prezantuar plotësisht me familjen.Ka bërë një postim sipër të cilit ka shkruar baba e nona.
‘Baba e nona.’ shkruan Besi krahas fotos së rrallë familjare që ka ndarë me ndjekësit.
Besi dhe Xhensila u bënë prindër të Ajkës disa muaj më parë dhe kjo ishte një ndër ngjarjet më të komentuara në media, pas dasmës së tyre të bujshme.