Header

Me Kejsin kapitull i mbyllur! Stresi pranon se është në një lidhje të re!

Duket se gjysma e dytë e vitit ka ardhur me lajme të bukura në jetën personale të Stresit.

Kjo pasi reperi ka zbuluar se është duke u njohur me dikë. Ai ka lënë pas historinë e dashurisë me Keisin, për të cilën edhe u fut brenda “Big Brother Vip Kosova”, duke i kërkuar një shans të dytë.

Në një postim në instagram këngëtari që njihet më së shumti në publik me emrin Stresi ka pranuar se është në një njohje me një vajzë dhe kjo ka qenë arsyeja që kohët e fundit nuk është ekspozuar.

“Kohët e fundit ke qenë shumë serioz. Jemi mësuar të të shohim me femra kudo. Çfarë ka ndodhur”: e ka pyetur një prej ndjekësve reperin

“Jam duke u njohur me dikë dhe normal jam fokusuar diku tjetër”; është përgjigjur duke lënë të kuptohet që ka nisur një romancë të re.

You may also like ...