Header

Me foton romantike, Dua Lipa uron partnerin në 41-vjetorin e lindjes

CANNES, FRANCE - MAY 19: Romain Gavras and Dua Lipa attend the "Omar La Fraise (The King of Algiers)" red carpet during the 76th annual Cannes film festival at Palais des Festivals on May 19, 2023 in Cannes, France. (Photo by Mike Coppola/Getty Images)

Dua Lipa dhe regjisori Romain Gavras po shijojnë një lidhje të bukur dashurie. Nuk ka ende detaje lidhur me historinë e tyre se ku dhe kur janë njohur, por çifti zyrtarizoi romancën pak javë më parë në Festivalin e Kanës.

Edhe pse përfliteshin për një lidhje, dalja e tyre në tapetin e kuq krah njëri-tjetrit ishte totalisht e papritur dhe mori goxha vëmendje.

Ditën e sotme Romain feston ditëlindjen dhe Dua i ka bërë një urim publik shumë të ëmbël. Ajo ka ndarë një foto të tyre bashkë ku shihen të përqafuar teksa shkruan në frëngjisht: “Gëzuar ditëlindjen, zemër”.

Dua Lipa uron të dashurin për ditëlindje me foton romantike – FaxWeb

You may also like ...