Me bikini dhe trupin plot tatuazhe, Dafina Zeqiri provokon të gjithë nga Ishujt Maldive

Dafina Zeqiri është një nga këngëtaret më të talentuara shqiptare ku çdo këngë e saj kthehet në hit. Ajo ka pranë vetës ka miliona fansa që e duan dhe e mbështesin. Karriera e saj sa vjen dhe është gjithmonë në rritje, por këto kohë ajo ka vendosur të shkëputet pak për tu çlodhur dhe shijuar disa pushime.
Përmes rrjetit social “Instagram” ajo na i ka bërë të ditur se ka udhëtuar drejt ishujve Malide. Dafina ka ndarë me ndjekësit disa foto me bikini të bardha, ku format e saj trupore dhe tatuazhet e bëjnë atë mjaft tërheqëse dhe joshëse.
Në këto foto ajo shkruan: Vallëzoni me valët, lëvizni me detin.