Mbretëresha Beyonce në pritje të fëmijës së 4-rt?

Mbretëresha Bey në pritje të fëmijës së 4-rt?
Beyonce është në një turne muzikor botëror së bashku me bashkëshortin e saj Jay Z.
Por fansat e këngëtares mendojnë se ylli i popit është në pritje të një fëmije.
Fansat spekuluan në mediat sociale se Mbretëresha Bey është shtatzënë. Me video dhe foto të ndryshme ata mbështetën mendimin e tyre ndërsa burime për revistën Star zbuluan se ylli i popit është shumë e lumtur mbi lajmin e shtatzanisë.
Ajo çafrë ka ngritur dyshimet tek fansat është veshja e Beyonce në turneun Run II, ku çifti ka planifikuar 48 shfaqje në mbarë botën.
” Beyonce duket shtatzënë përsëri. Ajo ka veshur vetëm xhaketa në turne,”-shkruajti një fans në Twitter.