Mbrëmje e shfrenuar për Cardi B, publikon video me femra të zhveshura dhe kërcime erotike

Reperja Cardi B gjatë mbrëmjes së djeshme ka festuar deri në orët e vona.
Ajo u kujdes që të ndajë me ndjekësit e saj foto të ndryshme nga festa e shfrenuar që kishte organizuar për qejf.Në disa video të ndara me ndjekësit në InstaStory, ajo shihet e rrethuar nga femra gjysmë të zhveshura, madje disa prej tyre edhe të zhveshura.Ato bënin kercime provokuese, duke i bërë kështu te vecanta pamjet e ditëlindjes së saj.

Më vonë, këtyre kercimeve i eshte bashkuar edhe vet reperja, e cila mesa duket ishte duke e shijuar atmosferën ne maksimum. Cardi B iu hidhte para modeleve që kërcenin për të, teksa imazhet e publikuara morën vëmendjen e miliona ndjekësve të 27-vjeçares në rrjetin social Instagram.