Mario i respekton shqiptarët deri në fund, ja ç’bëri para se të largohej

Make up artsiti i njohur Mario Dedivanovic ishte i ftuari special ne eventin ODA. I njohur si grimieri i Kim Kardashian, Mario u vlerësua me çmim të cilin ia dorëzoi bashkëshortja e kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinajt, Anita. Mario ka vlerësuar këtë dhe gjithë mikpritjen shqiptare ndaj edhe kur është nisur për në Amerikë, ka mbajtur plis mbi kokë. “Faleminderit dhe Mirëupafshim”, shkruan ai krah fotos së postuar.