Header

Marina Vjollca tregon për herë të parë portretin e vajzës!

Marina Vjollca dhe reperi Getoar Selimi kanë vendosur të mos e ndajnë me publikun portretin e vajzës së tyre Marget.

Por, padashje mami Marina teksa postoi një bidesë whatsapp-i me të motrën Luana Vjollca në wallpaper duket foto e një bebushje me sy blu dhe mesa duket publiku sapo u njoh me Margtën e vogël.

Moderatorja poston herë pas here foto me vajzën e saj por duke u treguar shumë e kujdesshme për të mos ja ekspozuar portertin.
Marina Vjollca dhe Getoar Selimi u bënë prindër më 24 Nëntor 2021.

Sa i përket karrierës, duke qenë se programi i humorit ‘Klanifornia’ e mbylli ciklin e tij, nuk dihet ende se ku do ta shohim në ekran moderatoren Vjollca.

You may also like ...