Header

Marina Vjollca përfshihet në një incident, ja si është gjendja e saj

Marina Vjollca ka pësuar incident dhe është shfaqur me duart e fashuara. Moderatorja ndau me ndjekësit në Instagram dy foto të duarve dhe shkruante: “Sa verë e bukur kjo”.

Pas mesazheve të shumta që ka marrë nga fansat e shqetësuar për gjendjen e saj, Marina ka treguar se është djegur me vaj.

Ajo ka shtuar se momentalisht po trajtohet në QSUT dhe është pak më mirë/

 

 

You may also like ...