Header

Margot Robbie zbulon detaje nga prapaskenat e “Barbie”

Margot Robbie po zbulon sekretet e prapaskenave të një xhirimi viral të Barbie. Në një intervistë me Fandango, aktorja  tregoi se si u filmua fotografia e shumëpërfolur e këmbëve me taka të larta të Barbie.

“Ka qenë ndoshta rreth tetë foto,” tha Robbie për skenën në trailerin, përpara se të konfirmonte se ishin këmbët e saj në foto. “Unë u ngjita lart, kishim copa të vogla ngjitëse në dysheme, shirit të dyanshëm për këpucët, në mënyrë që ato të mos hiqeshin, ” tha ajo. “Dhe unë u mbajta pas një bari. Por kaq. Nuk isha në parzmore apo diçka të tillë. Unë thjesht u ngjita lart, disi u mbaja në shiritin sipër kamerës.”

Margot Robbie Reveals the Secret Behind Her Viral 'Barbie' High Heel Scene

Përdorimi i këmbëve të saj aktuale në skenë ishte i rëndësishëm për Robbie, pasi ajo shpjegoi, “Unë gjithmonë përpiqem të bëj insertet e mia”. “Nuk më pëlqen kur shikoj një film dhe e di që nuk janë duart e mia. E urrej kaq shumë,” shtoi aktorja. “Unë gjithmonë i them regjisorit: “Të lutem më lër të bëj të gjitha gjërat e mia. Nuk më pëlqen të di që nuk e kam bërë”.

Intervista e fundit erdhi pasi Margot  bëri një turne në Shtëpinë e Dream Barbie në një video për Architectural Digest. Në videon argëtuese, fansat panë shtëpinë tërësisht rozë, e cila përmban  një dollap të stilit “Clueless” dhe rekuizita me temë të viteve ’50. Barbie do të dalë në kinema më 21 korrik.

You may also like ...