Header

Marc Anthony nderohet me yll në “Hollywood Walk of Fame”

Këngëtari latin Marc Anthony është nderuar me yll në Hollywood Walk of Fame.

Sipas organizatorëve, artisti mori yllin me numër 2762 në 6284 Hollywood Blvd pranë këndit historik të Hollywood & Vine.

Këngëtari Marc Anthony, i cili u shfaq tepër i lumtur gjatë ceremonisë. Ai pati mbështetjen e bashkëshortes së tij, Nadia Ferreira. Djemtë e tij, Ryan Adrian Muniz dhe Cristian Marcus Muniz, të cilin ai e ndan me Dayanara Torres, ishin gjithashtu të pranishëm.

Në krah për të festuar me të ishte edhe miku i tij i mirë, ylli i futbollit David Beckham.

David Beckham u shpreh se ndihej shumë krenar për mikun e tij për këtë arritje.

“Marc, ne të duam. Mos ndrysho kurrë sepse je vërtet një talent, por je edhe më shumë një person i veçantë. Shijoje këtë moment sepse ke fituar gjithë dashurinë dhe respektin.”

Marc Anthony Gets Hollywood Walk of Fame Star, Joined by His Sons

Marc Anthony receives his star on the Hollywood Walk of Fame
Marc Anthony received a star on the Hollywood Walk of Fame today | Kumneger  Media

You may also like ...