Maila Obama kapet ‘mat’ duke tymosur me një djalë misterioz

Maila Obama mesa duket po kalon momente mjaft të këndshme në Havard. Vajza e ish-presidentit Barack Obama është kapur mat duke u puthur me një djalë gjatë një ndeshje vjetore midis Harvard dhe Yale.

Këtë vit mikëpritësi ishte “Yale” ndaj studentët e universitetit të Harward kanë ngritur kampet afër rivalëve të tyre përpara ndeshjes.

Dhe këtu 19-vjeçarja është fotografuar duke u puthur me një djalë ‘misterioz’.

Një vit më parë Obama u shpreh se Maila dhe vajza e tij më e vogël Sasha ishin në një lidhje, por ndihej i mbrojtur për faktin se mbrohen nga shërbimi sekret. Megjithatë shpresojmë që këto foto të mos bien në duart e Michelle, pasi nuk dihet si mund të reagojë pasi të shohë të bijën duke tymosur cigare.