Madonna krenare si asnjëherë më parë me vajzën e saj

Ajo është ikona e muzikës pop dhe nëna krenare e 6 fëmijëve. Këtë e ka konfirmuar teksa ka postuar në instagramin e saj një foto të vajzës Lourdes. Madonna e ka shoqëruar foton me përshkrimin “Rrezja ime e dritës” referuar vajzës së saj. Në foto 20 vjeçarja duket si versioni më i vogël i Madonës brune. Për sa i përket Lourdes, ajo po tenton të ndjek karrierën si modele dhe ky profesion i përshtatet më së miri.