LIVE/ Era Istrefi në konferencë për shtyp, do të këndojë në finale

Era Istefri ndohet drejtpërdrejtë në një konferencë për shtyp të orgnizuar nga FIFA. Ajo do të këndojë në finale të Botërorit këngën që është tashmë një hit së bashku me Niki Jam dhe Will Smith.
Ata ndodhen në një konferencë që mund ta ndiqni më poshtë drejtpërdrejtë: