Header

Leonardo di Caprio fotografohet me vajzën misterioze në jaht

American actor Leonardo DiCaprio at Cannes Film Festival 2023. Photocall of the film Killers Of The Flower Moon. Cannes (France), May 21st, 2023 (Photo by Rocco Spaziani/Archivio Spaziani/Mondadori Portfolio via Getty Images)

Leonardo di Caprio po kalon disa ditë relaksi të plotë në brigjet e Sardenjës në Itali.

Objektivit të paparacëve nuk i ka shpëtuar ky moment, ku aktori i famshëm hollivudian shfaqet me një grup miqsh në një jaht, nën shoqërinë edhe të një vajze me bikini rozë.

Shumë vite më e re, aktori i famshëm ‘kapet mat’

Se cila është kjo vajzë nuk dihet. Aktualisht, mendohet që 48-vjeçari të jetë single, pas ndarjes vitin e kaluar me Kamila Morronen, modelen dhe aktoren 25-vjeçare me të cilën ishte në një lidhje prej 5 vitesh.

Di Caprio është shfaqur në publik disa herë me një tjetër modele, 19-vjeçaren Eden Polani por është e paqartë nëse ata janë në një lidhje.

You may also like ...