Ledri përlotet teksa pranon ndarjen me Adelën

Reperi i njohur, Ledri ka qenë i ftuar sot në emisionin Top Show ku dhe ka folur për herë të parë për thashethemet që e donin atë ti kishte dhënë fund lidhjes me vajzën e ish Kryeprokurorit, Adela Sollaku.“Unë Adelën e kam dashur shumë, e dua akoma dhe ajo është një prej njerëzve që më ka dashur dhe respektuar më shumë”- ka thënë ai.I pyetur nga opinionistja Albana Osmani nëse mund të rikthehen sërish bashkë, ai ka thënë vetëm se nuk i dihet. Në vështrimin e tij dallohet sytë e mbush me lot, gjë që tregon se ai po e vuan ndarjen nga Adela.