Ledri përjeton aventurën e çmendur

Ledri Vula duket se po shijon sërish stinën e verës. Themi këtë pasi reperi ndodhet në Maldive së bashku me partneren e tij Sara Hoxha dhe çiftin e njohur Ermal e Arjana Fejzullahu.

Para se të shkonin në Maldive, çiftet kanë qëndruar për disa ditë në Dubai aty ku duket se Ledri ka provuar hedhjen me parashutë.

Më anë të një videoje të postuar në Instagram Ledri na tregon eksperiencën e tij që mesa duket i ka lënë aq shumë mbresa saqë e ka menduar që tani se çfarë do t’ju thotë fëmijëve të tij për këtë aventurë.

“Do i them fëmijëve të mi që ky ka qënë Superman”-shkruan reperi përkrah videos.

View this post on Instagram

Imma tell my kids this was superman ???

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on