Header

Ledion Liço zyrtarisht prezantues i Big Brother Vip 3!

Edicioni i tretë i “BBVA” do të nisë më 13 janar dhe së fundmi janë konfirmuar zërat se Ledion Liço do të jetë moderator i programit!

You may also like ...