Lë publikun me ‘gojë hapur’, Jennifer Lopez ndez skenën

Ajo është 48-vjeç. Por mosha nuk e ndalon Jennifer Lopez që të ndezë skenën në Los Angeles. Diva e muzikës tregoi fizikun e saj të përsosur me bodysuit ngjyrë të kuqe e të zezë. Gjithmonë rinore, JLo dukej mahnitëse dhe e la publikun me gojë hapur.