Laura Simpson ngre temperaturat në Mallorca

Ajo ka qenë objektiv i thashethemeve për një lidhje me babain e 3 fëmijëve, futbollistin e Wayne Rooney.

Por Laura Simpson nuk e ka lënë këtë skandal që ta mposhtë. 29-vjeçarja është shfaqur shumë sfiduese e veshur me rroba banjoje të zeza në plazh në Mallorca.

Laura ka ekspozuar format e saj bombastike dhe duket mjaft provokuese.

Simpson  ka qenë në qendër të mediave rozë që kur u zbulua se ishte në makinë me Ronney më 1 shtator, kur ai u arrestua në Cheshire për shkak se po i jepte makinës i dehur.