Lara Stone, topless për setin e ri fotografik

Ngjyra e zezë ka mbizotëruar në bikinit e Lara Stone, modeles 32-vjeçare, në plazhet e Miamit.

Ajo është fotografuar nga paparacët topless teksa bëhej gati për setin e fotove me bikini apo trupore. Ajo kishte veshur vetëm një xhaketë të zezë, dhe një palë mbathje të zeza, duke shfaqur të gjitha asetet e saj.

Seti i fotove ishte pak a shumë në stilin e Madonna, teksa në kokë bukuroshja bjonde mbante një rreth me lule të zezë. Më herët në setin e fotove përfshiheshin edhe foto me trupore të zeza, dhe me rreth me vesh lepurushi.1462005868_lar2 1462005858_lar3 1462005847_lar4 1462005890_lar1