Header

07/02/2020

Georgina veshi fustane ‘shqiptare’ në Sanremo

Mbrëmjen e kaluar, partnerja e Cristiano Ronaldo-s, Georgina Rodriguez shkëlqeu në festivalin “Sanremo”, ku prezantoi krah italianit Amadeus dhe moderatores shqiptare Alketa Vejsiu. Georgina tërhoqi vëmendjen me pamjen e saj, duke ndërruar tre fustane brenda natës, ndërsa dy prej tyre ... Read More »

February 07, 202007/02/2020

Rita: “Nuk do harroj kurrë prej nga vij”

Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora së fundmi ka dhënë një intervistë për për median e njohur amerikano-jugore, “SHOCK”. Kjo gazetë në hyrje i ka kushtuar një shkrim historisë së Kosovës. “Kur Rita ishte fëmijë, në vitin 1991, familja e saj ... Read More »

February 07, 2020


07/02/2020

Amadeus dhe Georgina lojra futbolli në Sanremo

Natën e tretë të festivalit të Sanremos ka zbritur nga shkallët e Ariston edhe partnerja e futbollistit të famshëm Cristiano Ronaldo, Georgina Rodríguez. Elegante, seksi, modelja spanjolle u përshëndet me publikun italian në gjuhën e saj dhe kërkoi nga ... Read More »

February 07, 202006/02/2020

Bebe Rexha reagon ndaj “Billboard Hot 100”

Bebe Rexha ka bërë një sërë postimesh në rrjetin social Twitter drejtuar “Billboard”. Ajo është shprehur mjaft e irrituar kundrejt klasifikimit të “Billboard Hot 100” dhe se si përfaqësuesit e kësaj platforme janë treguar seksist në këtë listë. Sipas saj, “Billboard ... Read More »

February 06, 2020