Lady Gaga merr një dhuratë të veçantë për Krishtlindje

Këngëtarja Lady Gaga ka marrë një dhuratë të veçantë për Krishtlindje nga bosët e shtëpisë së saj të incizimit, të cilët e kanë besuar me një kali të vogël poni.Ajo ka publikuar foton e dhuratës në Instagram, duke shkruar, “Sot tek pragu i shtëpisë sime është dorëzuar një “Engjëll i Bardhë” nga parajsa. Ndjehesha si në ditët fillestare të karrierës sime, pasi ajo më ka frymëzuar shumë. Një falënderim nga zemra për ty John Janick dhe Steve Berman dhe tërë familjen ‘Interscope’. Do ta kalëroj dhe do të kujdesem për të përgjithmonë. Jam e befasuar- ka thene Gaga.