Lady Gaga feston ditëlindjen e 31 në restorantin e shqiptarit në Los Angeles

Këngëtarja e skenave botërore Lady Gaga, ka qënë në shoqëri të mirë mbrëmjen e së martës që ka përkuar me ditëlindjen e saj. Ylli botëror shihet e kapur për dore me të dashurin e saj të ri, krishterin Carino. Lady Gaga më datë 28 mars, festoi 31- vjetorin e lindjes në Los Angeles.Në ditën e saj të veçantë morën pjesë miqtë më të mirë të saj.Ajo festoi në zonën që quhet Plazhi Venecia në restorantin Gjelina. Ky i fundit është një nga vendet më luksoze në Los Angeles.Ai është në pronësi të Travis Lett dhe shqiptarit Fran Camaj.