Header

Kylie Jenner and Timothée Chalamet bëjnë daljen e parë publike

Kylie Jenner dhe Timothée Chalamet nuk fshihen më. Dyshja, për të cilën thuhet prej disa kohësh tashmë se janë në një lidhje janë parë së bashku në koncertin e Beyonce në Los Anxheles.

Çifti u panë duke folur dhe flirtuar në stadium në një video të shpërndarë në mediat sociale, në ndalesën e tretë dhe të fundit të këngëtares në turneun “Renaissance” në qytetin amerikan.

Ndërsa Kylie bisedonte me të dashurin e saj, ai u pa duke pirë një cigare. Dyshja dukej se po kalonin një kohë të mrekullueshme afër njëri tjetrit, shkruan një prej mediave amerikane.

Në fillim të këtij muaji u konfirmua se Kylie dhe Timothee janë ende në një lidhje, pavarësisht thashethemeve se aktori ishte ndarë nga ajo.

Kujtojmë se të dy janë takuar në heshtje që nga fillimi i muajit prill dhe sipas mediave vendase thuhet se kanë ndezur një romancë pasi të dy morën pjesë në shfaqjen e modës Jean-Paul Gaultier më 25 janar 2023.

Gjithashtu, Kylie ndan dy fëmijë me ish-partnerin e saj Travis Scott: vajzën Stormi, pesë vjeç dhe Aire, një. Ata filluan të takoheshin në vitin 2017, duke mirëpritur Stormin vitin e ardhshëm.

Çifti u nda në tetor 2019, por u ribashkuan në shkurt 2020, përpara se të ndaheshin përsëri në dhjetor 2022.

https://youtu.be/eIK1jyK0sAk

You may also like ...