Kush personazh i famshëm po e puth Rita Orën?

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora është bërë objekt i thashethemeve pas publikimit të një fotoje ku shfaqet me një personazh të famshëm i cili e puth atë ëmbëlsisht në faqe.

Personazhi i njohur është këngëtari Sam Smith, të cilin Rita Ora e ka mik dhe puthjen e tij këngëtarja e cilëson si një surprizë të bukur.

“Befasia më e mirë ishte të takohesha me ty”, ka shkruar përbri fotografisë së publikuar në Instagram, Rita.

Rita-ora-duke-u-puthur-nga-Sam-Smith-i-One-Direction