Kush do një dorë bilardo me Amber Rose

Ajo njihet tashmë për format e saj perfekte trupore dhe ditën e diel, Amber Rose i ka treguar ato në një set fotografik të publikuar në llogarinë e saj të “Instagram”-it. 32-vjeçarja kishte zgjedhur të vishte një kostum plazhi “leopard” për një lojë bilardo. Në një nga fotot e publikuara, ish-bashkëshortja e Wiz Khalifa shihet e shtrirë sipër tavolinës ndërkohë që në dorë mban shkopin e bilardos.Capture2 Capture1 Capture