Kur nuk mbetet vend për një të tretë…

Gjithnjë e më shumë Chloe Goodman po merr vëmendjen e mediave rozë dhe kjo jo më kotë. Ajo është një femër me një trup perfekt dhe këtë e ka treguar edhe gjatë pushimeve që është duke kaluar në Majami.

22-vjeçarja, ish-ylli i reality shoë-t “The Ex On The Beach” është fotografuar teksa mbante veshur bikini që e tregonin mjaft seksi.

Chloe ishte e shoqëruar nga një mikesh e saja, ku të dyja vajzat duket se kanë kaluar një ditë të bukur.1465379229_kloe15 1465379245_kloe17 1465378947_kloe2 1465378966_kloe3 1465378974_kloe4 1465378983_kloe5 1465378992_kloe6