Header

Kryeministri britanik rezulton me Koronavirus

Kryeministi britanik Boris Johnson ka rezultuar pozitiv ndaj COVID-19. Ai e bëri të ditur vetë lajmin me anë të një postimi në Twitter.
“Gjatë 24 orëve të fundit kam patur simptoma të lehta dhe kam rezultuar pozitiv ndaj koronavirus.
Tani jam izoluar, por do të vazhdoj të drejtoj qeverinë përmes video konferencës ndërsa po luftojmë të gjithë kundër këtij virusi.
Së bashku do ta mundim” lexohet në postimin e tij.

You may also like ...