Kourtney Kardashian në kërkim të një burri për të zgjeruar familjen?

Kourtney Kardashian po planifikon të zgjerojë familjen e saj, ndonëse është beqare. 40-vjecarja është ndarë nga babai i fëmijëve, Scott Disick, por kjo nuk do të thotë se është në kërkime të një burri tjetër.

Pas tij pati një histori dashurie me modelin 14 vjet më të vogël, Younes Bendjima, lidhje që zgjati vetëm disa muaj. Kourtney ende po mendon nëse fëmijët Mason, 9 vjec, Penelope, 6 vjece dhe Reign, 4 vjece duan të kenë më shumë motra dhe vëllezër.

“Kourtney është shumë e emocionuar se do bëhet 40 vjece, por ajo po mendon të zgjerojë familjen e saj. Ajo ngriu vezët vitin e kaluar. Kourt mendon që të ketë më shumë fëmijë pasi po kalon koha, por nuk e ka me nxitim”, tha një burim pranë “HollywoodLife”.