Header

Koronavirusi i merr jetën yllit të “I Love Rock ’n’ Roll”

Tekstshkruesi dhe këngëtari i këngës “I Love Rock ‘N’ Roll”, Alan Merrill, ka ndërruar jetë për shkak të koronavirusit.
Lajmin e hidhur e ka bërë me dije vajza e tij, Laura nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale.
“Ju nuk e mendoni se do të ndodhë me ju apo familjen tuaj të fortë. Qëndroni në shtëpi nëse jo për vete për të tjerët” shkruan ajo.
Mendohet se ai mund të jetë infektuar në një koncert që mbajti disa javë më parë.

You may also like ...