Klaudia Pepa nuk rresht me provokimet, shihni si pozon me bikini

Balerina e njohur Klaudia Pepa nuk rresht provokimet e saj me veshje-zhveshje.
Kështu pasi publikoi një video duke i dhënë motorit me këmbët përpjetë, Klaudia pozon mjaft provokuese me bikini.
Ajo shihet e ulur mbi një tavolinë plazhi, ku në fokus vë të pasmet e saj në mënyrë provokuese.
Kjo fotografi e balerinës e cila prej vitesh jeton dhe zhvillon karrierën në Itali ka marrë pëlqime dhe komente të shumta.
Ndërkohë qe pas divorcit me Albi Nakon, balerina nuk ka bërë asnjë lidhje publike.