Kjo është agjentja më seksi e FBI-së

Ajo luan rolin e një agjente të FBI në filmin “Quantico”.
Dhe Priyanka Chopra dukej absolutisht perfekte gjatë xhirimeve të reja rrugëve të New York City-t. 34-vjeçarja ka treguar format e saj seksi me një fustan të ngushtë gri e të hapur tek pjesa e gjoksit.
Bukuroshja indiane dukej në qejf teksa  bëri pak pauzë, për t’u ushqyer.