Kim “zhvishet” në mbështetje të viktimavë në Meksikë

Këtë javë Kim ka pozuar për “Vogue Mexico” në një set siç i ka hije, gjysëm e zhveshur. Në një nga fotot ajo shfaqet në një vaskë me ujë, e në tjetrën mban veshur robdishan e peshqir në flokë. Kim nëpërmjet një postimi në instagram është shprehur se është mirënjohëse që iu dha mundësia të pozontë për “Vogue Mexico” . “Ky vend i bukur është shkretuar nga tërmetet e fundit dhe ka nevojë për mbështetjen tonë.”- ka thënë Kim për revistën. Të ardhurat nga revista do të shkojnë për projektin “Paz” në ndihmë të viktimave në Meksikë.