Header

Kim Kardashian rikthehet me ish-partnerin?

Kim Kardashian dhe Odell Beckham Jr. kanë ngritur sërish pikëpyetje për statusin e tyre në lidhje.

Kim Kardashian ndezi për herë të parë thashethemet për romancë me lojtarin 31-vjeçar të NFL-së në shtator 2023. Disa muaj më vonë, ata u panë në të njëjtën ngjarje të mbushur me yje.

Pyetjet rreth marrëdhënies së tyre u ngritën përsëri pasi ata morën pjesë në të njëjtin event në The Bird Streets Club të premten në mbrëmje (2 shkurt) në West Hollywood, Kaliforni.

TMZ mori foto të Kim dhe Odell në një festë të organizuar nga Jay-Z përpara Grammys këtë fundjavë.

Kim me një bluzë të zezë dhe pantallona të ngjashme. Kardashian, mbërriti me motrën e saj më të vogël Khloe Kardashian, sipas TMZ, ndërsa Beckham Jr.u shfaq vetëm.

Ndërsa ajo dhe Odell nuk u fotografuan së bashku, raportet sugjerojnë se ata mund të ishin parë në garazhin ku ishte parkuar makina e saj.

Themeluesja e SKIMS dhe lojtari i Baltimore Ravens patën një moment privat në garazhin e parkimit së bashku, por nuk u konfirmua.

Kjo do të ishte lidhja e parë e Kim që kur ajo dhe Pete Davidson u ndanë në gusht të 2022.

Kim Kardashian and Odell Beckham Jr. reignite dating speculation

Kim Kardashian and Odell Beckham reignite dating rumors at Jay-Z's  pre-Grammys party

You may also like ...